O nas

DJI_1232 (1)

Pasja, doświadczenie i zaufanie

Firma IVENDO Solar jako producent działający w branży fotowoltaicznej oferuje swoim klientom innowacyjne produkty przystosowane do wszyst­kich systemów montażowych. Nasi odbiorcy cenią sobie nie tylko wysoką jakość komponentów, ale także prostotę samej konstrukcji. Wykorzystywane przez naszą firmę rozwiązania z pełnym powodzeniem stosowane są przy dachach płaskich, skośnych o zróżnicowanym poszy­ciu oraz przy instalacjach naziemnych.

Wielkim wyzwaniem naszych czasów jest pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych w celu uzyskania niezależności energetycznej. Oferujemy inteligentne systemy produkcji i zarządzania energią, zapewniające maksymalną efektywność energetyczną i bezpieczeń­stwo.

Uznanie za wykonane inwestycje

Nasze projekty uzyskały uznanie w inwestycjach objętych programami krajowymi i unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Celem naszej firmy jest Jak najlepsze zaspokojanie potrzeb naszych klientów oraz propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego. Odnawialne źródła energii oferują nam oszczędności z wykorzystaniem źródeł naturalnych. Produkty wykorzystywane w instalacjach fotowoltaicznych cechu Ją się unikatowym designem i wyglądem.

received_293211812471435 (1)
DJI_1272 (1)

Doświadczenie i gwarancja

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży solarnej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalacje fotowoltaiczne o mocy kilku MW Nasza firma skupia się na stałym doskonaleniu swoich produktów Marka IVENDO Solar Jest gwarancją wysokiej jakości wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych, jego stabilnego oraz bezawaryjnego działania

Serwis i realizacja inwestycji

Nasi specjaliści zajmujący się doradztwem technicznym pomogą Państwu rozwiązać każdą kwestię związaną z artykułami prezentowany­mi przez naszą firmę oraz przy kwestiach instalacji fotowoltaicznych.

Każdą inwestycję traktujemy w indywidualny sposób. Dobieramy ją do potrzeb i możliwości inwestora oraz wykonujemy ją w możliwie najkrót­szym i dogodnym terminie.

foreman-businessman-solar-energy-station (1) (1)